Загальна інформація

 

На товари, придбані в магазині «МКТ», поширюється дія Закону України «Про захист прав споживачів»від 13 січня 2006 року.

Характеристики, заявлені в описі, можуть відрізнятися від заявлених на сайті, точну інформацію можна дізнатися у менеджера.

 

Отримання товару

При отриманні товару, необхідно перевірити:

 

Після того як товар забрано, претензії щодо механічного пошкодження і некомплектності товару не приймаються.

 

Гарантія та сервіс

 

Продукція, пропонована нашим інтернет-магазином, має гарантію 6 місяців і підлягає обслуговуванню в нашому сервісному центрі.

Гарантія не розповсюджується на ремонт або заміну частин у зв’язку з їх природним зносом (вентилятори, клавіатуру, мишку).

Тривалість гарантійного ремонту залежить від його складності та може складати від 2 до 14 робочих діб. В окремих випадках, за відсутності комплектуючих на складі виробника, термін виконання робіт може сягати до 60 днів.

Гарантійний термін продовжується на час перебування в ремонті.

Гарантія дійсна за наявності неушкодженої гарантійної пломби.

Виріб знімається з гарантійного обслуговування у таких випадках:

 

Сервісний центр та магазин "МКТ" не відповідає за втрату або знищення програмних продуктів, баз даних, а також іншої інформації, що трапились унаслідок виходу з ладу обладнання.

Споживач несе відповідальність за прийом обладнання на відповідність вимогам документації.

 

Повернення або обмін товару протягом перших 14-ти днів

 

Згідно зі статтею 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обмінено або повернуто у магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови:

 

Якщо товар в не робочому стані, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру "МКТ", про те, що умови експлуатації не були порушені.