Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт mkt.te.ua (надалі "МКТ")дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (надалі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації авторського права та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали даного Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх в будь-якому вигляді чи використовувати їх будь-якими іншими способами для громадських чи комерційних цілей. Будь-яку використання цих матеріалів на інших сайтах чи комп’ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. МКТ не гарантує точності і повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. МКТ коли завгодно без сповіщень може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також в згадані в них продукти і ціни. В разі застарівання матеріалів та послуг на цьому Сайті МКТ не зобов’язується оновлювати їх. МКТ ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутків, даних чи від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання чи результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, несете особисту відповідальність за їх безпеку. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. В разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтесь сповістити нас про це.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас чи залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність за те, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, таким що  ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/чи дискримінацію людей за расовим, етнічним, статевим, релігійним, соціальним ознакам, містить образи на адресу конкретних особистостей чи організацій, а також будь-яким іншим способом порушує діюче законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення МКТ може видаляти без вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. МКТ не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт МКТ (детальніше про захист та обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох кукі чи анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, наприклад такими як рекламні послуги, що можуть з’являтися на інших сайтах.